fbpx
Autistic Art

22. Bernát András: Tér tanulmány No. 208.

Kikiáltási ár: 400.000 Ft

Aktuális ár: 400.000 Ft

2013. Olaj, vászon, 50x70 cm, Neon Galéria
Több információ

  • nap
  • óra
  • perc
  • másodperc

Licitlépcső: 20.000 Ft

Aukció vége: 2020.07.09 00:00:00

Köszönjük a támogatást!

Köszönjük a támogatást stratégiai partnerünknek!

Hírlevél feliratkozás

Iratkozz fel hírlevelünkre, hogy rendszeresen értesülj az Autistic Art tevékenységéről, s arról, hogyan tudsz Te is segíteni!