fbpx
Autistic Art

11. Káldi Katalin: Sárga ötszög

Kikiáltási ár: 280.000 Ft

Aktuális ár: 0 Ft

2018. Olaj, vászon, 25x45 cm, Kisterem Galéria
Több információ

  • nap
  • óra
  • perc
  • másodperc

Licitlépcső: 20.000 Ft

Aukció vége: 2020.07.09 00:00:00

Köszönjük a támogatást!

Köszönjük a támogatást stratégiai partnerünknek!

Hírlevél feliratkozás

Iratkozz fel hírlevelünkre, hogy rendszeresen értesülj az Autistic Art tevékenységéről, s arról, hogyan tudsz Te is segíteni!